• Özlem Akçin

  • Youtuber | Özlem Akçin | Influencer

Phone

0123 456 789

Email

abc.xyz@email.com

Address

121 King Street, Melbourne Victoria 3000 Australia

ÖZLEM AKÇİN KİMDİR?

Merhaba ben Özlem Akçin. Beni sosyal medyada daha çok Özlem Keşifte olarak tanıyorsunuz. Hayatımın kısa özetine hoşgeldiniz.

1985 yılında İstanbul’da dünyaya geldim. İstanbul’da çekirdek ailemle yaşıyorum. Marmara üniversitesi Dış ticaret bölümünü bitirdim. 2016 yılına kadar çeşitli şirketlerin mali işler departmanında görev aldım. O sıralarda son uzun soluklu beyaz yaka günlerimi yaşadığımı ve hayatımın bundan böyle farklı bir noktaya evrileceğini hiç düşünmemiştim. Gezmeyi, keşfetmeyi, bisiklet sürmeyi ve yeni insanlar tanımayı çok severim. 2016 yılından bu yana gezdiğim yerleri sosyal medya hesaplarımda beni takip edenlerle paylaşarak içerikler üretiyorum. 2020 yılından bu yana ise gezi içeriklerimin yanı sıra tiny house içerikleri de üretip paylaşımlar yapıyorum. Bu tarz içeriklerim oldukça ilgi gördüğünden dolayı YouTube kanalımda artık sadece tiny house konseptli evler yayınlıyorum. Ülkemde tiny house akımının bilinirliğinin artmasına öncülük ettiğim için çok mutluyum. Daha fazla doğada vakit daha fazla mutluluk…

BAZI SÖYLEŞİLERİM

KIZLARSORUYOR

Kızlarsoruyor editörleri ile seyahatlerimi konu edindiğimiz bir söyleşi gerçekleştirdik. 90'dan fazla görüş aldığımız söyleşi ilgi uyandırdı.

ROTAM HİKAYE

Rotam hikaye websitesi için keyifli bir soru cevap sohbeti gerçekleştirdik.

MİLLİYET GAZETESİ

Youtube üzerinde çekiyor olduğum tiny house ve minimalist üzerine videolarım ilgi uyandırdı ve Milliyet ile güzel bir soru cevap sohbeti gerçekleştirdik.

Blog Sitemde Neler Var ?

Ozlemkesifte blog sitemde kamp, seyahat rehberleri, konaklama yerleri, güncel haberler gibi konularda 200’den fazla yazı bulabilirsiniz. Ayrı olarak oluşturduğum Tiny House ve Minimalist yaşama dair yazılarım ise ilgi uyandırıyor.

YOUTUBE

Youtube Kanalında neler var diyorsanız tiny house ve minimalist yaşam videoları diyebilirim.

20 Nisan 2019 yılında başladığım youtube macerası bugünlere kadar gelerek bir çok takipçiye kavuştum. Her hafta en az 1 video paylaştığım kanalımda Türkiye çapında bir çok tiny house üreticisi ve minimalist yaşam tercih eden aileye yer verdim.

0
Abone
0
Görüntülenme
0
Video Çekimi

102000

Instagram

52340

Youtube

4700

Facebook

91000

Tiktok

2700

Pinterest

140

Telegram
tr_TRTurkish